Kurzy informační technologie, Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Popis produktu:

Nabízíme specializované kurzy informační technologie pro veřejnost: Platforma Flash prakticky, Šablonovací systém Smarty, XHTML+CSS, Úvod do programování a základy PHP, PHP, MySQL – tvorba aplikace, jednoduchý e-shop, MySQL, Objektové programování v PHP.

Doplňující informace:

Kurzy informační technologie: Absolventi jsou připravováni k okamžitému zapojení do praxe, jsou schopni IT technologie obhospodařovat, rozvíjet a využívat v řídících činnostech. Krátkodobé kurzy informační technologie jsou pořádány pro skupiny ( minimálně 6, maximálně 18 osob ) - vhodné pro firemní školení.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Adresa společnosti:

Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.
Radlická 591/115

internet:

www.iivos.cz

Kontaktní osoby:

Dana Tunková
studijní referentka

jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Kurzy informační technologie Kurzy informační technologie Kurzy informační technologie

Parametry

Název produktu: Kurzy informační technologie
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.